Eva Dóšová

Za objektívom

Ahoj, volám sa Eva Dóšová Ulická,pochádzam z malej dedinky Čerenčany pri Rimavskej Sobote. 

Som mamina troch dievčat 🙂 Keď mali staršie dievčatá 2 a 5 rokov začala som podnikať, otvorila som si malú krčmičku u nás v obci 🙂 

Zo začiatku som mala veľké sny a očakávania a bola som nadšená, no staršia dcéra začala chodiť do školy mladšia do škôlky a bolo treba viac času tráviť s nimi. Potrebovala som niekoho zamestnať pretože som ich už nechcela len podávať medzi dverami mojim rodičom, ktorí mi veľmi pomáhali.

Samozrejme takto sa nedalo fungovať dlho a ja som bola nútená odcestovať do zahraničia nakoľko financie mi nestačili na to aby som všetko pokryla.

Keď som už bola rozhodnutá,že končím s podnikaním prišla mi do cesty nová príležitosť,ktorá mi zmenila život. Začiatky boli samozrejme dosť náročné, keďže som ešte odchádzala do zahraničia a keď som bola doma chcela som všetok čas venovať deťom. Tie časy boli fakt náročné tak ako pre mňa tak pre moje deti aj rodinu. Ja som revala v zahraničí a moje deti doma 🙁 Všetko sa to začalo lámať v období, keď som si uvedomila, že tento život v kufri sa mi nepáči a moje deti ma potrebujú o veľa viac ako 90 ročná babka.

Dnes pracujem ako profesionálny „sieťar“, som pánom svojho času teda som s rodinou kedy ja chcem. Moje podnikanie mi prinieslo do života obrovské hodnoty a ja viem, že čím viac ľuďom pomôžem žiť život po akom túžia tým budem aj ja šťastnejšia. Zdravie a život máme len jeden a preto treba žiť tu a teraz a nebáť sa urobiť prvý krok k zmene. Keď Vás stretne akákoľvek príležitosť dajte si šancu vypočuť a vysvetliť o čo ide, presvedčte sa sami, veď kto vám dá najlepšiu referenciu? Kto Vám dá najlepšie odporúčanie, ak nie Vy sami? Chcem sa veľmi poďakovať mojim rodičom aj bratovi za ich obrovskú pomoc keď som to najviac potrebovala a ďakujem aj sebe že som si dala šancu na lepší život 🙂 

Viac informácií o mne nájdeš na

Eva Dóšová je zároveň absolventkou Kalis Photo Academy